Simply 33 Family - About us

Simply 33 Pizza & Grill House

Naším cílem bylo prostě nabídnout jídla chutnající tak, jak je připravovali naši předkové, a to přímo v srdci Prahy.Nemyslíme si, že podáváme tu nejlepší pizzu a jídla na grilu v okolí, neboť si uvědomujeme, že vždy je co zlepšovat, ale jídlo připravené na uhlí je prostě jídlo připravené na uhlí.Můžeme Vám slíbit, že používáme dobré a čerstvé ingredience pro ten nejlepší zážitek 🙂

Navštiv nás!

JÍDLO A UHLÍKY

Metoda grilování jídla, je zakódována přímo v srdci lidstva a tradice přípravy jídla na ohni je skoro stejně stará jako lidstvo samo. 

Kdysi, předtím než se člověku dostala do rukou příležitost grilovat na roštech nebo mřížkách, nebo i jen používat ostrá dřívka pro výrobu šiš kebabu, připravovali lidé pokrmy přímo v ohni. Doslova v plamenech, nebo úplně přesně, v uhlících. Položili kořenovou zeleninu, nebo maso přímo na rozžhavené uhlíky a nechali vyzařované teplo žhavíků, aby za ně vařilo. Když byl pokrm hotov, popel byl prostě smeten. A tak se narodila Barbecue.

Grill, asado, khorovats, mcvadi, carne asado, churrasco... toto je jen pár jmen jídel, připravených na dřevěných uhlících, připravovaných různými kulturami. Každé jídlo má svůj tradiční styl. Od generace po generaci, po staletí, se tyto jedinečné styly a chutě vypracovaly téměř k dokonalosti.

Připálení povrchu pokrmu, propůjčuje vnitřku pokrmu jedinečnou kouřovou příchuť, která má hloubku a komplexnost, která se nedá srovnat s žádnou jinou metodu přípravy pokrmů. Takže naším cílem, tím co jsme chtěli reprezentovat v jídelníčku našeho "Simply 33 Pizza & Grill house", bylo shromáždit na jednom místě tradiční pokrmy, připravované pouze na dřevěných žhavících, jak je připravují různé kultury v různých kulturách naší krásné planety, v Praze. 

Nabízíme také s sebou a doručovací služby. Doufáme, že Vám bude chutnat... :)

Vaše Objednávky
Košík je prázdný!
Celkem
0.00
Pokračovat v nákupu
0
X